072-3259999
 
 
מספר מקשר הסבר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
רונן ונונו, אחד ממעצבי השיער הצעירים והמוכשרים בארץ, נחשב בהחלט לכוכב עולה בתחום עיצוב שיער. מי שהחל דרכו במספרות ידועות בתל אביב והתמחה בצרפת, ממשיך כל שנה להגיע להשתלמויות באנגליה, באיטליה ובצרפת, כדי להוסיף ולתרום לטאץ' המקצועי שלו ולהתעדכנות מתמדת בכל מה "שהולך בראש".

המספרה בכפר שמריהו מעוצבת בסגנון איטלקי מודרני ובקווים נקיים ואלגנטיים, שמתמזגים לאווירה רגועה ונעימה. העיצוב היפה אינו משאיר את העוברים והשבים אדישים – רבים נכנסים למספרה כדי להחמיא על המקום המטופח והמיוחד.
 
 
ספר בכפר שמריהו
 
 
 
מספרת רונן ונונו
 
 
 
 
התמחות מיוחדת רכש לעצמו רונן בהפקות אופנה ובהכנת כלות לקראת חתונתן. תחת ידיו של רונן עוברים ראשיהם של יפים ומפורסמים רבים, ובהם: סנדי בר, דליה קהלני, גליה אלבין, יעל אבקסיס, איבונה קרוגליאק, אינגריד פלדמן, איגי וקסמן, קרן ציקלובר, מאיה אופנהיימר, מירב לוין, רונית שחר, שגריר ארה"ב בישראל, שגריר דנמרק בישראל, שגרירת קזחסטן בישראל ועוד סלבריטאים רבים ומוכשרים, שמתלהבים מכישרונו של רונן, והופכים - כמו כולם - ללקוחות נאמנים.

במספרה של רונן מקפידים לא רק על עיצובים מיוחדים, אלא גם על שימוש בחומרים האיכותיים ביותר ובצבעים על בסיס טבעי, שהופכים את השיער לבריא ויפה. זו הסיבה שאחרי ביקור במספרה של רונן גם הגוונים נראים הרבה יותר טבעיים.

כל לקוחה ולקוח במספרה זוכים למלוא תשומת לבו האישית של רונן, שמתייחס לכל תספורת ותסרוקת כאל הפקה יצירתית, המותאמת לאישיות הלקוח ותווי פניו - עובדה המבטיחה תוצאה מושלמת תמיד.
 
מוזמנים לתאם תור למספרה וליהנות מפינוק מתמשך ומעיצוב שיער מחמיא ועדכני.